De Louvre Edge 3D katoen 100x100 schildersdoeken (3-stuks) zijn professionele extra diepe 3D katoenen doeken in een krachtig vierkant formaat. Met een spieraamdikte van 4,2 cm en een achterkant-geniete afwerking zijn de zijkanten volledig beschilderbaar. Dit zorgt voor een moderne, galeriewaardige presentatie zonder lijst.
Het canvas is vervaardigd van extra sterk katoen (375 g/m²) en afgewerkt met een triple gesso coating, waardoor de doeken direct schilderklaar zijn en een uitstekende verfhechting bieden. De frameconstructie met kruislatten garandeert maximale stabiliteit en voorkomt doorbuigen of vervormen, wat essentieel is bij dit grote formaat van 100x100 cm.
Deze doeken zijn uitermate geschikt voor olie- en acrylverf en ideaal voor abstracte werken, moderne composities en professionele exposities. De kwaliteit en uitstraling zijn vergelijkbaar met de Artisan collectie van Winsor & Newton, maar dan uitgevoerd in een extra diepe 3D-variant.
Voordelen van de Louvre Edge 3D 100x100:
-
Vierkant groot formaat 100x100 cm
-
Extra diepe 3D rand van 4,2 cm
-
Zijkanten volledig beschilderbaar
-
Achterkant geniet voor een strak front
-
Extra zwaar katoenen canvas (375 g/m²)
-
Triple gesso gecoat – direct schilderklaar
-
Geschikt voor olie- en acrylverf
-
Stevige frameconstructie met kruislatten
-
Set van 3 professionele schildersdoeken