De Louvre Edge 3D katoenen schildersdoeken 50x80 cm (3-stuks) zijn ideaal voor kunstenaars die werken op een krachtig, breed formaat en hun kunst professioneel willen presenteren. Dankzij de extra diepe spieraamdikte van 4,2 cm krijgen schilderijen een moderne 3D-uitstraling met een hoogwaardige galerielook.
Het doek is rondom het spieraam gespannen en aan de achterkant geniet, waardoor de zijkanten volledig beschilderbaar zijn. Hierdoor is inlijsten niet nodig en kan het kunstwerk direct strak en eigentijds worden opgehangen. Het extra sterke katoenen canvas van 375 g/m² is voorzien van een triple gesso coating, wat zorgt voor optimale verfhechting en een gelijkmatige verfopname.
Deze hoogwaardige 3D schildersdoeken zijn geschikt voor zowel acrylverf als olieverf en bieden langdurige stabiliteit en duurzaamheid. Het formaat 50 x 80 cm is perfect voor moderne kunst, abstracte composities, figuratief werk en decoratieve wandkunst.
De kwaliteit is vergelijkbaar met de Artisan collectie van Winsor & Newton, maar met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding.
Voordelen op een rij
-
Extra diep 3D spieraam van 4,2 cm
-
Zijkanten volledig beschilderbaar
-
Triple gesso coating voor optimale verfhechting
-
Zwaar 375 g/m² katoenen canvas
-
Geschikt voor olie- en acrylverf
-
Achterkant netjes geniet
-
Set van 3 professionele schildersdoeken
-
Ideaal voor breed en modern kunstwerk